Bu haftaki maçlar belli oldu!

Kırklareli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF), bu hafta Kırklareli genelinde oynanacak maçların programını açıkladı.

Uğurcan Karaoğlu
Uğurcan Karaoğlu Tüm Haberleri
Haber albümü için resme tıklayın

12 KASIM 2022 CUMARTESİ

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

11.00 K.eli Doğuşspor-Babaeskispor                                                U14 B-Grubu

12.45 Kırklareli Doğuşspor-Vizespor                                                Bekir AÇAN U18 Ligi A-Grubu

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

12.00 Kentspor-Lüleburgazspor                                                        Bekir AÇAN U18 Ligi B-Grubu

14.15 Lüleburgazspor-Lüleburgaz Atletikspor                                  U14 A-Grubu

16.00 Alacaoğlu Alaspor-Yıldırımspor                                              Bekir AÇAN U18 Ligi B-Grubu

18.00 Lüleburgaz Atletikspor-Trakya Fenerspor                              Bekir AÇAN U18 Ligi B-Grubu

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

15.00 Babaeskispor-B.Karıştıranspor                                                           Bekir AÇAN U18 Ligi A-Grubu

B.KARIŞTIRAN SENTETİK ÇİM SAHA

12.00 B.Karıştıranspor-Lüleburgaz 1922spor                                   U14 A-Grubu

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

15.30 Vizespor-K.eli Gençlikspor                                                      U14 B-Grubu

13 KASIM 2022 PAZAR

KIRKLARELİ VALİ YAMAN SENTETİK ÇİM SAHA

15.00 İnecespor-Evrensekiz Evrenspor                                             Nurettin SUCUOĞLU Sezonu Süper Amatör Lig

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

13.00 Katranca Kartalspor-Alpullu Gençlikspor                               Sezai AKCAN 1.Amatör Ligi C-Grubu

B.MANDIRA SAHASI

14.30 B.Mandıra Adaspor-K.eli Sanayispor                                      Nurettin SUCUOĞLU Sezonu Süper Amatör Lig

8 KASIM STADI

14.30 Lüleburgaz Atletikspor-Vizespor                                             Nurettin SUCUOĞLU Sezonu Süper Amatör Lig

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

12.00 Trakya Fenerspor-İstasyonspor                                              Sezai AKCAN 1.Amatör Ligi A-Grubu

14.05 Özerspor-Düğüncübaşıspor                                                    Sezai AKCAN 1.Amatör Ligi A-Grubu

16.10 Lüleburgaz Doğan Güneşspor-Alacaoğlu Alaspor                  Sezai AKCAN 1.Amatör Ligi A-Grubu

B.KARIŞTIRAN SENTETİK ÇİM SAHA

14.30 Ahmetbey Güvenspor-Lüleburgazspor                                   Nurettin SUCUOĞLU Sezonu Süper Amatör Lig

PINARHİSAR SENTETİK ÇİM SAHA

13.00 Emirspor-B.Karıştıranspor                                                      Sezai AKCAN 1.Amatör Ligi B-Grubu

15.10 Kaynarca Gençlikspor-Pınarhisarspor                                    Nurettin SUCUOĞLU Sezonu Süper Amatör Lig

PEHLİVANKÖY SENTETİK ÇİM SAHA

14.30 Kuştepe Gençlikspor-Babaeski Doğanspor                             Sezai AKCAN 1.Amatör Ligi C-Grubu

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

13.00 Çakıllı Gençlerbirliğispor-Karşıyaka Gençlikspor                   Sezai AKCAN 1.Amatör Ligi B-Grubu

15.10 Küçükyaylaspor-Kıyıköyspor                                                   Sezai AKCAN 1.Amatör Ligi B-Grubu

11 Kas 2022 - 13:37 Kirklareli/ Lüleburgaz- Spor

Muhabir  Uğurcan Karaoğlu


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Lüleburgaz Postası Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Lüleburgaz Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Lüleburgaz Postası editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Lüleburgaz Postası değil haberi geçen ajanstır.